Inteligentny grzejnik Xiaomi pomoże przetrwać zimę

Xiaomi wprowadza na rynek nowy produkt, który pomoże przetrwać zimę. Jest to inteligentny grzejnik MIJIA Vertical Heater, dostępny w cenie 59 dolarów.

W ostatnich latach zimy stały się znacznie łagodniejsze i 30-stopniowe mrozy zdarzają się już niezwykle rzadko, lecz mimo to warto się przygotować na mrozy. W ich przetrwaniu pomoże nam koncern Xiaomi, a ściślej mówiąc jego najnowszy grzejnik MIJIA Vertical Heater.

Jest to grzejnik pionowy o mocy 2100 W, oferujący ogrzewanie indukcyjne na podczerwień. Wykorzystuje półprzewodnikowe ceramiczne elementy grzewcze, dzięki czemu ciepłe powietrze pojawia się od razu po włączeniu sprzętu.

Urządzenie można również dostosować do konkretnych potrzeb, gdyż wyposażono go w pięć trybów pracy. Oferuje m.in., tryb Smart, który automatycznie dostosuje poziom grzania dla całego naszego domu. Jest też tryb Sleep, idealny do ogrzewania naszej sypialni, który dzięki cichej pracy nie będzie przeszkadzał w spaniu. Tryb Hot Air pozwoli natomiast szybko ogrzać pomieszczenie w zimny dzień. Są też tryby ciepłego i naturalnego wiatru, dzięki którym urządzenie może też pełnić rolę wentylatora chłodzącego.

MIJIA Vertical Heater

Użytkownik ma również do wyboru trzy tryby cyrkulacji powietrza, sterowane za pośrednictwem firmowej aplikacji MIJIA. Można więc wybrać tryb cyrkulacji dostarczający powietrze tylko dla jednej osoby. Jest też symetryczna cyrkulacja z opcjonalnym wyborem kątów nadmuchu, a także w pełni spersonalizowana.

Grzejnik MIJIA Vertical Heater posiada też czujniki podczerwieni, które rejestrują pozycje domowników. W ten sposób może kierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na ciało znajdujące się w jego zasięgu, zapewniając przyjemne ciepło.

MIJIA Vertical Heater

Grzejnik kosztuje 59 dolarów, co w przeliczeniu daje około 233 zł. Można go natomiast zakupić bezpośrednio na firmowej platformie online Xiaomi Youpin.

Źródło

You may also like...