Inteligentny szybkowar Xiaomi umożliwi gotowanie nawet amatorom

Xiaomi uruchomiło zbiórkę na kolejny produkt do naszej kuchni. Jest nim inteligentny szybkowar MIJIA Smart Electric Pressure Cooker 2.5L, który kosztuje 159 zł.

Xiaomi rozpoczynało swą działalność od smartfonów, ale obecnie produkuje sprzęt z różnych kategorii. Ostatnio chińska firma oferuje całkiem sporo sprzętu AGD, a jednym z najnowszych jej produktów jest MIJIA Smart Electric Pressure Cooker 2.5L. Pod tą nazwą kryje się inteligentny szybkowar, oferujący wiele użytecznych funkcji.

Szybkowary nie są nowością, gdyż możemy je kupić już od dawna. Większość modeli ma jednak dość ograniczoną funkcjonalność, uniemożliwiając kontrolowanie procesu gotowania, a także poziomu wody wewnątrz. Produkt Xiaomi rozwiązuje ten problem za pomocą inteligentnych funkcji.

szybkowar

Urządzenie jest niezwykle użyteczne nie tylko dla domowych kucharzy z doświadczeniem, ale również kompletnych amatorów. Dzięki firmowej aplikacji MIJIA, użytkownik może w łatwy sposób przygotować pożądaną potrawę. A dzięki pojemności wynoszącej 2,5-litra, możemy w nim gotować dla 3-osobowej rodziny.

Sprzęt współpracuje z firmową aplikacją, która nie tylko pozwala zdalnie włączyć szybkowar, ale również dostarcza przepisy pobierane bezpośrednio z chmury. Są bardzo szczegółowe, a więc zawierają informacje o składnikach, ale też krok po kroku pokazują jakie czynności należy wykonać. Gdy już wszystko przygotujemy, wystarczy tylko wcisnąć przycisk by uruchomić proces gotowania.

szybkowar

Produkt umożliwia także zdjęcie pokrywki, a wówczas z szybkowaru staje się standardowym garnkiem, umożliwiającym przygotowywanie innych posiłków. Jeśli chcielibyście zakupić taki szybkowar, to znajdziecie go na platformie Xiaomi Youpin, gdzie w przeliczeniu kosztuje 159 zł.

Źródło

You may also like...