Waze umili nam jazdę muzykę z Tidala

Popularna aplikacja nawigacyjna Waze, wzbogaciła się o współpracę z platformą Tidal. Dzięki temu możemy umilić sobie jazdę, słuchając muzyki ulubionych wykonawców.

Aplikacje do nawigacji mają z reguły jedno zadanie, a jest nim doprowadzenie nas do celu. Niektóre programy, aby zachęcić użytkowników do korzystania właśnie z nich, oferują jednak znacznie szerszą funkcjonalność. Przykładem jest popularna aplikacja Waze, która pozwala podczas jazdy słuchać muzyki.

Aplikacja obsługuje już kilka najpopularniejszych serwisów muzycznych, m.in., takich jak Deezer, Spotify oraz Pandora. Teraz producenci wzbogacili ją dodatkowo o współpracę z platformą Tidal. Można z niej korzystać tak samo jak z pozostałych, czyli za pomocą specjalnego odtwarzacza. W ten sposób nie musimy wychodzić z aplikacji, by uruchomić streaming muzyki i możemy to zrobić bezpośrednio z poziomu nawigacji.

Oczywiście zanim skorzystamy z nowej funkcji, musimy ręcznie połączyć ze sobą dwie aplikacje, co jest procesem w pełni odwracalnym. A potem możemy umilać sobie długie podróże muzyką ulubionych wykonawców.

Waze

Źródło

You may also like...