iOS 13.2.3 naprawia kolejne błędy w sprzęcie Apple

Apple udostępniło kolejną poprawkę swego systemu. Aktualizacja iOS 13.2.3 skupia się tylko na likwidacji najnowszych błędów i nie wprowadza żadnych dodatkowych funkcji.

iOS 13 jest bez wątpienia najbardziej problematycznym systemem, jaki Apple wypuściło na przestrzeni ostatnich lat. Już od samego początku sprawiał użytkownikom masę problemów, utrudniających korzystanie z posiadanego sprzętu.

Oprogramowanie miało m.in., problem z zarządzaniem pamięcią, przez co agresywnie zamykało aplikacje pracujące w tle. Były też standardowe kłopoty z przyspieszonym wyczerpywaniem się baterii, a także przyznawanie zbyt wielu uprawnień klawiaturom.

Producent musi więc co chwila przygotowywać poprawki i właśnie udostępnił kolejną, którą jest iOS 13.2.3. Poprawka nie przynosi żadnych nowych funkcji, lecz skupia się na naprawie błędów. Likwiduje m.in., problem z wyszukiwaniem plików, poczty oraz notatek. zajmuje się też błędem uniemożliwiającym prawidłowe wyświetlanie linków, zdjęć oraz innych załączników do wiadomości. Poprawka blokuje też aplikacjom możliwość pobierana w tle dodatkowej zawartości. Ostatnią zmianą jest rozwiązanie problemu związanego z aplikacją pocztową, przez który nie pobierała nowych wiadomości.

Aktualizacja waży łącznie 104 MB, więc jak widać jest sporo danych do pobrania.

iOS 13

Źródło

You may also like...