iPhone 7 z czterema głośnikami?

Apple nadal oficjalnie nie zapowiedziało iPhone’a 7, więc jego specyfikacja techniczna wciąż pozostaje w fazie domysłów i spekulacji. Internetowe źródła nie zawodzą jednak i ciągle dostarczają nowych informacji na temat kolejnej generacji popularnego smartfona.

Po raz pierwszy sprzedaż iPhone’ów jest na minusie, więc aby to zmienić kolejny model musi wzbudzać znacznie większe zainteresowanie klientów. A to oznacza konieczność wprowadzenia w nim większej liczby innowacji.Internetowe źródła wciąż donoszą o kolejnych zmianach, które koncern dla niego planuje. Wiemy już, że antena zostanie przeniesiona na górną i dolną krawędź obudowy, więc nie będzie już szpecić tylnego panelu. Wiemy też, że kamera zyska system optycznej stabilizacji obrazu (), zaś pamięć użytkowa zostanie powiększona do 256 GB, co powinno aż nadto wystarczyć na wszystkie pliki, nawet jeśli użytkownik nie zamierza korzystać usługi iCloud lub innych sieciowych dysków.

Najnowsze doniesienia dotyczą zmian konstrukcyjnych nowego modelu. Jak wcześniej informowano, iPhone 7 prawdopodobnie zostanie pozbawiony wyjścia słuchawkowego, które zastąpi drugi głośnik wykorzystujący wzmacniacz firmy Cirrus Logic. W sieci pojawiło się zdjęcie obudowy jednego z prototypów, w której widać wyraźnie osłony czterech głośników: dwóch na dolnej, dwóch na górnej krawędzi urządzenia.

Naturalnie jest to tylko prototyp, więc wcale nie oznacza to, że Apple zdecyduje się na taką koncepcję. Podczas projektowania nowego modelu smartfona powstaje wiele prototypów testujących różne pomysły i tylko część z nich zostaje wykorzystana w finalnej wersji urządzenia.

Jeśli jednak Apple faktycznie wykorzysta ten pomysł, będzie to oznaczać, że iPhone 7 zaoferuje swym przyszłym użytkownikom znacznie lepszy dźwięk.

Źródło: Twitter.comYou may also like...