iPhone 8 droższy od Galaxy Note 8

Benjamin Geskin podał rozpiętość cenową modelu iPhone 8. Za nowy smartfon Apple trzeba będzie zapłacić od 999 dolarów, do 1199 dolarów za najdroższy wariant wyposażony w 256 GB pamięci.

Cena zaprezentowanego niedawno modelu Galaxy Note 8 z pewnością mocno zaskoczyła wielu konsumentów. Nowy telefon koreańskiego giganta na rynku amerykańskim, kosztuje bowiem nieco poniżej 950 dolarów, co wielu uważa za wygórowaną cenę. Niestety iPhone 8 będzie od niego droższy.

Benjamin Geskin, znane źródło przecieków na temat urządzeń mobilnych, podał dziś ceny nowego produktu Apple. Mężczyzna twierdzi, że podstawowa wersja telefonu, wyposażona w 64 GB pamięci wewnętrznej, kosztować ma 999 dolarów. Natomiast za warianty posiadające 256 GB oraz 512 GB pamięci użytkowej, trzeba będzie zapłacić odpowiednio 1099 i 1199 dolarów.

Informacja nie jest rzecz jasna potwierdzona, gdyż oficjalną cenę nowego telefonu poznamy dopiero 12 września. Geskin nie jest jednak pierwszą osobą, która twierdzi, że iPhone 8 będzie bardzo drogim sprzętem. Takie doniesienia pojawiają się bowiem od kilku miesięcy.

W przyszłym tygodniu przekonamy się na ile były prawdziwe.

iPhone 8

Źródło: Twitter.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *