iPhone 8 przedstawiony na nowych zdjęciach

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia, na których znajduje się iPhone 8. Widać na nich nowy smartfon Apple w pełnej okazałości, łącznie z przednim i tylnym panelem.

iPhone 8 to bez dwóch zdań, najbardziej oczekiwany smartfon Apple ostatnich lat. Producent zapewnia bowiem, że wyposaży go w wiele nowinek technologicznych, z których największą ma być ekran OLED.

Do tej pory wygląd telefonu moglibyśmy podziwiać jedynie na renderach, które były jedynie wizją stworzoną na podstawie przecieków. Teraz jednak pojawiły się zdjęcia tego modelu. Fotografie opublikowane przez witrynę BGR, pokazują nam telefon niemal ze wszystkich stron, łącznie z przodem, tyłem oraz jedną z krawędzi.

Widać na nich przedni panel, tylny oraz lewą krawędź nowego modelu. Patrząc na zdjęcia, można odnieść wrażenie, że wyświetlacz OLED, który zostanie w nim zainstalowany, będzie większy od tego z Samsunga Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Z tyłu natomiast zauważymy podwójny moduł kamery z pojedynczą lampą błyskową.

Na tylnym panelu nie ma jednak logotypu firmy, więc trudno powiedzieć czy jest to prototyp, czy wersja przedprodukcyjna. Na krawędzi da się natomiast zauważyć spory przycisk włącznika. Jest też dodatkowy przycisk do wyciszenia telefonu lub zablokowania zmiany orientacji ekranu. Dolna krawędź jest praktycznie taka sama jak w modelu iPhone 7 Plus, czyli znajduje się tam złącze Lighting oraz głośniki.

Największe zmiany zaszły natomiast z przodu i z tyłu. Front jest dużym czarnym panelem, co sugeruje, że wyświetlacz pokrywa większość jego powierzchni. Nie widać tam również przycisku Home, co z kolei zgadza się z wcześniejszymi doniesieniami sugerującymi jego usunięcie. Będzie to więc pierwszy iPhone bez tego elementu.

Nie wiadomo natomiast jak wygląda kwestia sensora Touch ID. Na tylnym panelu nie widać żadnego śladu po czytniku odcisków palców, więc można założyć, że zgodnie z planem, zostanie on zintegrowany z wyświetlaczem.

Miejmy nadzieję, że niebawem poznamy więcej szczegółów dotyczących tego smartfona. iPhone 8 zapowiada się bowiem na bardzo interesujący sprzęt.

iPhone 8

iPhone 8

iPhone 8

Źródło: BGR.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *