Beta Android O dostępna do pobrania

Google udostępniło najnowszą betę systemu Android O. Jest ona dostępna dla uczestników programu Android O Beta, więc mogą ją pobrać osoby, które się do niego zapisały.

W dniu wczorajszym rozpoczęła się długo oczekiwana konferencja Goole I/O, na której amerykański koncern zaprezentował swe najnowsze produkty. Dowiedzieliśmy się na niej m.in., że Android ma 2 mld użytkowników. Poznaliśmy też system Google Play Protect, chroniący przed złośliwymi aplikacjami oraz dowiedzieliśmy się o systemie Android Go.

Wczoraj także Google udostępniło betę najnowszego systemu operacyjnego Android O. Nie jest ona jednak dostępna dla wszystkich, lecz jedynie uczestników zapisanych do Android O Beta Program. Jeśli chcecie się do niego zapisać, zapraszam na tę stronę.

Aby pobrać nowy system, należy udać się na tę stronę. Naturalnie trzeba też spełnić warunek posiadania odpowiedniego sprzętu. Beta jest bowiem dostępna tylko na smartfony Nexus 5X, Nexus 6P oraz odtwarzacz Nexus Player. To starsze modele, gdyż można ją jeszcze pobrać na nowy sprzęt, mianowicie Pixel, Pixel C oraz Pixel XL.

Trzeba pamiętać, że jest to system w wersji beta, a więc nie wszystkie jego funkcje będą działać. Naturalnie w każdej chwili można opuścić program i przywrócić telefon do poprzedniej wersji Androida.

Android O

Źródło: Google.com

You may also like...