Kolejna figurka Aliena, która świeci w ciemności

Na rynku dostępnych jest wiele figurek przedstawiających Xenomorphów ze świata Obcego i większość z nich jest naprawdę przerażająca. Ten projekt tego groźnego myśliwego, jest raczej zabawny i nie przerazi nawet dziecka.

Dość dawno temu jeden z miłośników serii Obcy, nie mogąc doczekać się oficjalnych figurek, kupił odpowiednią licencję i zaczął produkować dość spore, bo aż 47 cm statuetki przedstawiające Xenomorpha. Niestety projekt poległ na całej linii, bo wygląda po prostu żałośnie. Brakuje jej drapieżności, a figurka przypomina bardziej faceta w gumowym kostiumie, niż obcą formę życia.

Muszę tu jednak wyjaśnić, że jest to jedna z pierwszych figurek oparta na licencji Obcego, wykonana kilkanaście lat temu, stąd też wygląda tak brzydko.

Dlatego też zupełnie się nie sprzedawała i szybko znikła z rynku. Teraz nań powraca jako produkt kolekcjonerski i co ciekawe, wersje w idealnym stanie, zapakowane jeszcze w pudełko, mogą kosztować nawet 1000 dolarów. Bez pudełka chodzą natomiast po 200-300 dolarów.

Źródło: Vintagekennerstarwars.com

You may also like...