Kolejna lokalizacja w Fortnite natychmiast pozbawi nas życia

Grający w Fortnite odkryli kolejną lokalizację, która natychmiast uśmierca gracza. Jest nią popularne miejsce o nazwie Tilted Towers, którego odwiedzenie skutkuje błyskawiczną eliminacją z gry.

Fortnite jest grą w której na użytkowników czyha wiele zagrożeń i to nie tylko ze strony przeciwników. Z powodu błędów w kodzie jest w niej wiele lokalizacji, które powodują natychmiastową śmierć gracza. Wystarczy jedynie pojawić się w takim miejscu, a wówczas następuje błyskawiczny zgon.

Informowałem już o kilku takich miejscach, ale jak widać jest ich znacznie więcej. Gracze odkryli bowiem kolejne, którym jest Tilted Towers, a ściślej mówiąc jest to lombard Knepley’a. Nazwa może nic Wam nie mówi, ale na pewno podczas zabawy wielokrotnie odwiedzaliście te miejsce. Teraz jednak lepiej trzymać się od niego z daleka, jeśli nie chcecie zaprzepaścić szansy na zwycięstwo.

Miejsce to znajduje się tuż za wieżą z zegarem. Przetrwało ono już wiele sezonów rozgrywki, a znajdziemy w niej dziury w podłodze ukryte pod skrzyniami. Gdy zeskoczymy w dół, trafimy do niewielkiego pomieszczenia z dwoma skrzyniami i kilkoma paletami. To właśnie tam znajduje się punkt natychmiastowej śmierci. Niestety miejsce jest dość popularne, gdyż tam następują zrzuty zaopatrzenia, więc dla graczy może stanowić poważny problem.

Epic Games przyznaje, że w grze istnieją punkty nagłej śmierci i obiecuje poprawkę, która je zlikwiduje. Problem w tym, że twórcy obiecują to już od wielu miesięcy i nie wygląda na to, by podejmowali w tej sprawie jakieś działania.

Fortnite

Źródło: Twitter.com

You may also like...