Koniec problemów z ładowaniem Galaxy A3 (2016)

Samsung wypuścił poprawkę do Galaxy A3 (2016) i Galaxy A5 (2016), likwidującą problemy z ładowaniem. Dzięki temu można już ładować telefon do końca.

Jakiś czas temu posiadacze europejskich wersji modeli Galaxy A3 (2016) oraz Galaxy A5 (2016), zaczęli doświadczać poważnych problemów z ładowaniem swych smartfonów. W wyniku nieznanego błędu, nie dało się bowiem naładować ich baterii powyżej 87 procent. Użytkownicy nie byli z tego faktu zadowoleni, gdyż znacznie skracało to czas działania sprzętu.

Problem dotknął w większości użytkowników z Holandii, ale nie wiadomo dokładnie co było jego przyczyną. Media spekulowały, że być może za wadę odpowiada błędna linia kodu w jednej z ostatnich aktualizacji oprogramowania tych smartfonów, ale to tylko dywagacje.

Obojętnie co było przyczyną tego błędu, wada została już ostatecznie zlikwidowana.

Galaxy A3 (2016)

Źródło: Galaxyclub.nl

You may also like...

2 komentarze

  1. piotrek pisze:

    ciekawe kiedy dodadzą do oprogramowania funkcję informującą dźwiękowo i obrazowo
    o rozładowującej się baterii (np. przy 15%)? Dla mnie to poważna wada tego modelu.

  2. piotrek pisze:

    sprostowanie: informacja dźwiękowa istnieje przy 15% – jest mało słyszalna; obrazowa jest przez kilkanaście sekund i znika.
    Po roku użytkowania mam nową baterię ( wymieniona w ramach gwarancji ). Czuję się zawiedziony i rozglądam się za smartfonem z innej firmy…