Konkurs! Do zgarnięcia limitowana podkładka pod mysz od SteelSeries!

Przyszła pora na kolejny konkurs na łamach Technogadzetu. Tym razem do zgarnięcia jest bardzo atrakcyjna nagroda dla graczy, mianowicie limitowana edycja podkładki pod mysz SteelSeries QcK dedykowana grze Call of Duty: Black Ops 2.

Podkładka pod mysz SteelSeries QcK – CoD Black Ops II Soldier wykonana została z najwyższej jakości tkaniny, która zapewnia precyzję na polu bitwy oraz niesłychanie gładką powierzchnię.

Średniej wielkości podkładka pod myszkę SteelSeries QCK wykonana jest z czarnej tkaniny o gęstym splocie włókien. Powierzchnia jest trwała, odporna na ścieranie i bezpieczna dla ślizgaczy. Podkładka SteelSeries QCK przy wymiarach 320 x 270 mm daje nam odpowiednio dużą przestrzeń do wykonywania zgrabnych i trudnych manewrów. Niezależnie od typu gry – podkładka zawsze zapewni precyzję i szybkość.

Niewielka grubość podkładki SteelSeries QCK powoduje, że jest ona nieodczuwalna podczas gry. Nie zahaczamy nadgarstkiem. Krawędź została zabezpieczona przed strzępieniem. Zatem będzie służyć przez wiele lat bez utraty parametrów. Na dodatek podkładkę można w łatwy sposób wyczyścić – zawsze będzie wyglądała jak wyjęta prosto z pudełka.

Co trzeba zrobić, by stać się właścicielem tej podkładki? To proste, wystarczy wejść na stronę Technogadzet.pl, a następnie polubić jej profil na Facebooku. Wśród osób, które to uczynią, wybrana zostanie jedna, która otrzyma ten prezent. Konkurs potrwa do 26 maja.

You may also like...