Nowa mikrofalówka GE Appliances możemy obsługiwać głosem

Nowa kuchenka mikrofalowa GE Appliances spodoba się fanom nowinek technologicznych. Sprzęt potrafi komunikować się z Alexą. umożliwiając głosowe sterowanie funkcjami.

Inteligentny sprzęt domowy to nie tylko termostaty, czy też oświetlenie. Najwięcej tego typu gadżetów przeznaczonych jest do naszych kuchni. Mamy już m.in., sterowane smartfonem ekspresy do kawy oraz piekarniki z podglądem wnętrza, a lodówki same potrafią zamawiać produkty. Kolejnym gadżetem, który przypadnie do gustu fanom nowoczesnych rozwiązań jest kuchenka mikrofalowa GE Appliances.

Nowy produkt amerykańskiej firmy komunikuje się z cyfrowym asystentem Alexą, znacznie podnosząc komfort użytkowania sprzętu. Użytkownik przy pomocy komend głosowych może sterować pracą urządzenia, uruchamiając lub zatrzymując pieczenie. Możliwe jest także ustawienie czasu pieczenia, a dodatkowo kuchenka powie nam ile jeszcze czasu zostało do zakończenia pracy.

To całkiem przydatne rozwiązanie, gdyż w kuchni mamy często brudne ręce. Tymczasem możliwość zaprogramowania kuchenki głosem sprawi, że jej przedni panel dłużej pozostanie czysty.

To nie wszystkie możliwości tego sprzętu. Po zeskanowaniu kodu kreskowego z opakowania produktu, kuchenka automatycznie dobierze poziom mocy oraz czas pracy. Oczywiście jeśli posiada w swej pamięci dany typ potrawy.

Inteligentna kuchenka mikrofalowa GE Appliances, oferowana jest na amerykańskim rynku w cenie 144 dolarów. I nie jest to pierwszy produkt tej firmy z takimi możliwościami. W lipcu producent wprowadził do sprzedaży piekarniki, które również współpracują z Alexą.

Kuchenka mikrofalowa

Źródło: Geappliances.com

You may also like...