Kup Galaxy S9 i odsprzedaj stary smartfon nawet za 2000 zł

Samsung uruchomił nową promocję, skierowaną do klientów planujących nabyć model Galaxy S9 lub S9+. W ramach promocji “Odkup Samsung”, klient może odsprzedać swój stary smartfon i zyskać w ten sposób nawet 2000 zł.

Wiele osób kupując nowy smartfon, zastanawia się co zrobić z używanym. Oczywiście można wystawić go na jednym z portali aukcyjnych, ale jeśli szybko potrzebujemy gotówki np. na zakup Galaxy S9, nie jest to dobry pomysł. Samsung uruchomił więc promocję, która może zaoferować rozwiązanie tego problemu.

Uruchomiona na polskim rynku nową promocję nazywa się “Odkup Samsung”. To inicjatywa, w ramach której, klienci kupując jeden z dwóch nowych modeli flagowca tego producenta, mogą odsprzedać stary smartfon i zyskać nawet 2000 zł. Akcja startuje 14 maja i potrwa do 15 lipca.

Z oferty skorzystać mogą klienci wszystkich autoryzowanych partnerów handlowych firmy Samsung. Procedurę odsprzedaży zrealizować można na specjalnie przygotowanej stronie. Co istotne, nowi właściciele urządzeń, za pośrednictwem doskonale znanej aplikacji Samsung Members, otrzymają specjalny kod podnoszący wycenę odsprzedawanego smartfonu o dodatkowe 400 zł. I to całkowicie niezależnie od obecnego stanu starego urządzenia.

Szczegóły i zasady promocji dostępne są na stronie www.odkup.samsung.pl. Galaxy S9 i Galaxy S9+ to najnowsze flagowe smartfony firmy Samsung. Ich rewolucyjne aparaty fotograficzne ze zmienną przysłoną pozwalają na wykonywanie efektownych zdjęć w każdych warunkach oświetleniowych. Urządzenia oferują ponadto głośniki stereo, wodoszczelność oraz wyświetlacz Infinity pokrywający niemal cały przedni panel.

Galaxy S9

Źródło: Samsungmedia.pl

You may also like...