Kup LG G7 ThinQ i odbierz darmowy telewizor

Producenci smartfonów często organizują promocje, w ramach których do zakupionego właśnie nowego modelu, dodają jakieś gadżety. Jeśli zdecydujemy się nabyć najnowszy LG G7 ThinQ, to od producenta dostaniemy darmowy telewizor Smart TV.

Rywalizacja na rynku smartfonów jest bardzo zacięta i producenci bardzo często wprowadzają dodatkową zachętę, która ma skłonić do zakupu właśnie ich sprzętu. Taka zachęta pojawi się także w przypadku modelu LG G7 ThinQ, który niebawem trafi na sklepowe półki.

Kanadyjski oddział LG napisał na Twitterze, że klienci będą mogli wyjść z salonu nie tylko z nowym smartfonem, ale też z nowym telewizorem. Producent zamierza bowiem dodawać w promocji 43″ telewizor LG 4K UHD Smart TV. Po zamówieniu telefonu, użytkownik będzie musiał udać się na stronę producenta i wypełnić specjalny formularz, dodając również dowód zakupu. Wówczas będzie mógł odebrać prezent.

Oferta dotyczy wszystkich, którzy zdecydują się zamówić telefon w przedsprzedaży w okresie od 18 do 31 maja. Natomiast sprzedaż telefonu rozpocznie się już 1 czerwca. Oczywiście promocja dotyczy tylko mieszkańców Kanady, ale biorąc pod uwagę fakt, że odbiornik kosztuje około 600 CAD, to jest to całkiem niezła oferta.

LG G7 ThinQ

Źródło: Twitter.com

You may also like...