Kup smartfona Samsunga, a dostaniesz telewizor

Operatorzy telekomunikacyjni korzystają z różnych sposobów, by zachęcić konsumentów do podpisywania umów i kupowania u nich nowych smartfonów. Amerykański Spirit wyszedł właśnie z nową ofertą, w ramach której do kupionego smartfona Samsunga, dokładany jest telewizor.

Kilka miesięcy temu Samsung zorganizował promocję w ramach której do nowego telewizora 4K dorzucał za darmo nowiutkiego Samsung Galaxy S6. Teraz podobną promocję, tyle że odwrotną, przygotował amerykański operator telekomunikacyjny Spirit.

Sieć wyszła do klientów z propozycją, w ramach której, każdy nabywca flagowego modelu smartfona Samsunga, otrzyma darmowy telewizor. Oczywiście nie będzie to telewizor 4K, lecz całkiem zwykły 32″ model Samsung J400 LED, który kosztuje w amerykańskich sklepach poniżej 200 dolarów. Ale jak to się mówi, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

By załapać się na darmowy telewizor, trzeba kupić Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+ lub Galaxy Note 5, a oferta ważna jest tylko do 24 grudnia. Oczywiście trzeba pamiętać, że należy wówczas podpisać 2-letnią umowę z operatorem, ale i tak może się to opłacać.

Źródło: Newsroom.sprint.com

You may also like...