Nowa kurtka Xiaomi chroni przed palącym słońcem

Xiaomi zaprezentowało nowoczesną kurtkę Supield, która skutecznie chroni przed palącymi promieniami słońca. Produkt kosztuje w przeliczeniu około 25 dolarów.

Firma Xiaomi co prawda rozpoczęła swą działalność od produkcji smartfonów, ale bardzo szybko poszerzyła ją także o produkty z zupełnie innych kategorii. W swej ofercie ma więc m.in., telewizory w tym także 98″ model Redmi Smart TV Max oferowany w cenie 2610 euro. Znajdziemy w niej również klimatyzatory, oczyszczacze powietrza, a nawet wideodzwonki jak Xiaomi Smart Door Bell 2.

Xiaomi Supield

Dla niektórych sporym zaskoczeniem może być fakt, że chińska firma ostatnio wzięła się również za produkcję ubrań. Na Xiaomi Youpin pojawiła się właśnie nowa letnia kurtka opracowana przez te przedsiębiorstwo. Produkt o nazwie Supield jest lekką kurtką wykonaną z oddychającego materiału, która zapewnia świetną ochronę przed palącymi promieniami słońca. Zastosowano w niej opatentowaną tkaninę gwarantującą bardzo wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem UV, wynoszący ponad 600 UPF. Oprócz tego tkanina blokuje również ponad 95% światła widzialnego oraz zbliżonego do podczerwieni.

Xiaomi Supield

Tkanina z którą wykonano Supield ma także wysoką przewodność cieplną. Posiada więc funkcję chłodzenia kontaktowego oraz dużą oddychalność. Zmierzony współczynnik chłodzenia stykowego wynosi 0,24 co oznacza, że może bardzo szybko rozproszyć ciepło z ciała. Świetnie nadaje się więc dla sportowców, ułatwiając regulację temperatury organizmu podczas intensywnych ćwiczeń i zapobiegając przegrzaniu.

Supield wyceniono na 35 dolarów. Jeśli jednak wesprzemy produkt w fazie internetowej zbiórki, możemy kupić tę kurtkę za 25 dolarów.

Źródło

You may also like...