Lampa GoPro ułatwi nagrywanie sportowych wyczynów

GoPro zapowiedziało najnowszą lampę dla fanów nagrywania aktywności fizycznej. Model Zeus Mini jest nie tylko kompaktowy, ale też wodoszczelny.

Kamery firmy GoPro od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem wśród fanów nagrywania sportowych wyczynów. Nie zawsze jednak da się uzyskać obraz odpowiedniej jakości, szczególnie jeśli jest zbyt mało światła.

Ten problem rozwiązuje jednak Zeus Mini czyli niezwykle poręczna, kompaktowa lampa przeznaczona do współpracy z kamerami GoPro. Lampa dysponuje silnym źródłem światła składającym się z 10 jasnych LED’ów, które z łatwością doświetlą każdą scenę. Natomiast magnetyczny klips umożliwia zamocowanie jej do różnych powierzchni i w praktycznie dowolny sposób. Oczywiście jest też w pełni kompatybilna z firmowymi uchwytami.

Lampa ma cztery poziomy jasności, przy czym maksymalny zapewnia 200 lumenów. Wyposażono ją również w dyfuzor światła, który zapewnia rozproszone światło o temperaturze 5000K, dostrojone do firmowych kamer. Dodatkowym plusem jest tryb stroboskopu, który przyda się, gdy będziemy potrzebowali pomocy.

Natomiast wbudowana bateria, według producenta wystarczy na około 6 godzin ciągłej pracy. Obudowa jest przy tym wodoszczelna do głębokości 10 m, więc przypadkowe zalanie wodą nie spowoduje żadnych uszkodzeń.

Lampa GoPro Zeus Mini oferowana jest na internetowej stronie producenta w cenie 70 dolarów. Od 27 maja będziemy ją mogli zakupić także w stacjonarnych sklepach.

Zeus Mini

Źródło

You may also like...