LG wzbogaci ofertę smartwatchy o dwa modele z Wear OS

Jeszcze w tym miesiącu koncern LG wprowadzić ma do sprzedaży dwa nowe smartwatche. Oba produkty zostaną wyposażone w system Wear OS i będą mieć wodoszczelne obudowy.

Samsung już wkrótce zaprezentuje swój najnowszy Galaxy Watch, więc koncern LG nie chce być od niego gorszy. Również planuje więc wprowadzić do sprzedaży nowe zegarki. Koreański gigant ma w planach dwa całkowicie nowe modele, które będą bazowały na systemie Wear OS.

Oba produkty pojawiły się w maju i czerwcu w bazie danych amerykańskiego FCC, stąd też wiemy co nieco na temat ich specyfikacji technicznej. Mają numery LM-W315 i LM-W319 i zapewne różnią się specyfikacją techniczną, choć na razie znamy tylko szczegóły techniczne pierwszego z nich. Sprzęt posiadać ma 1,2-karuzelowy wyświetlacz, a jego sercem będzie Snapdragon 2100, wspierany przez 768 MB RAM oraz 4 GB pamięci flash przeznaczonej na pliki. Obudowa zostanie wyposażona w certyfikat IP68 co oznacza, że zegarek będzie wodoszczelny i da się z nim pływać. Norma pozwala bowiem zanurzyć sprzęt na głębokość 1,5 m, na której może spędzić do 30 minut. Specyfikacja drugiego modelu pozostaje na razie tajemnicą i nic na jej temat nie wiemy.

Nowe zegarki będą oferowane w kolorze czarnym oraz srebrnym, a ich ceny zamkną się w przedziale 300-400 dolarów.

Wear OS

Źródło: M.yna.co.kr

You may also like...