LG pokaże swój dwuekranowy smarfon na targach IFA 2019

LG potwierdziło, że podczas berlińskich targów IFA 2019, oficjalnie zaprezentuje swój dwuekranowy smartfon LG V50 Dual Screen. Koncern pokazał też nowe wideo promujące sprzęt.

Kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze przecieki sugerujące, iż koncern LG pracuje nad smartfonem z dwoma wyświetlaczami. Jest to ulepszona wersja znanego już modelu LG V50 ThingQ. Tego typu koncepcja zasadniczo nie jest nowa, gdyż kilka firm ma już w swej ofercie modele posiadające dwa wyświetlacze. W przypadku produktu koreańskiej marki mamy jednak do czynienia z nieco inną konstrukcją, gdyż urządzenie posiada dwa pełnowymiarowe ekrany.

Dotychczas mogliśmy jedynie spekulować na temat wyposażenia nowego sprzętu, ale niebawem będziemy mieli okazję dokładnie go poznać. LG potwierdziło bowiem, że pokaże sprzęt podczas berlińskich targów IFA 2019, które odbywają się we wrześniu. Firma zaprasza wszystkich na 6 września za pomocą specjalnie przygotowanego wideo.

LG V50 Dual Screen niewątpliwie prezentuje się bardzo interesująco, choć wielką niewiadomą pozostaje na razie kwestia wygody obsługi sprzętu. Nie da się ukryć, że dodatkowy wyświetlacz otwiera nowe możliwości, ale pytanie czy jego obsługa nie spowolni urządzenia. Nie wiadomo też jak wygląda kwestia trwałości zawiasu łączącego obie matryce.

Na szczęście już niebawem wszystkiego się dowiemy. Za kilka tygodni poznamy pełną specyfikację nowego produktu oraz jego finalną cenę.

LG V50 ThinQ

LG V50 Dual Screen

Źródło: Facebook.com

You may also like...