Nowa marka smartfonów T-Mobile wzbogacona o dwa nowe modele

Sieć T-Mobile wprowadza do swej oferty dwa nowe modele smartfonów z przyjaznej portfelom marki REVVLRY. Wyposażone w Snapdragona serii 600, kosztują odpowiednio 200 i 350 dolarów.

Jakiś czas temu sieć T-Mobile stworzyła własną markę REVVLRY, pod szyldem której oferuje swym klientom budżetowe smartfony. Urządzenia cechują się niezłym wyposażeniem oraz przystępną ceną, więc stanowią interesującą alternatywę dla produktów innych firm.

Operator zapowiedział właśnie dwa nowe modele należące do tej marki, które do sprzedaży trafią już 19 lipca. Są to REVVLRY oraz REVVLRY+, które działają w oparciu o Androida 9.0 Pie.

Model REVVLRY posiada 5,7″ wyświetlacz HD+ o proporcjach 19:9, a pod ego maską pracuje Snapdragon 632 z 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci flash. Smartfon posiada pojedynczą kamerę główną z matrycą 13 MP, zaś kamera do selfie dysponuje matrycą 8 MP. Przednią kamerę umieszczono jednak w dość sporym i niezbyt ładnym notchu, który nieco szpeci wygląd sprzętu.

Bateria o pojemności 3000 mAh, powinna natomiast zapewnić cały dzień działania, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Ten model oferowany jest w cenie 200 dolarów.

Nieco lepiej wyposażony, choć też znacznie droższy jest REVVLRY+. Ten sprzęt posiada już 6,2″ wyświetlacz Full HD+ o proporcjach 19:9, a jego sercem jest Snapdragon 636 z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci flash rozszerzanej kartą microSD. Tylną kamerę mamy już podwójną, a składają się na nią sensory o rozdzielczości 16 + 5 MP. Kamera do selfie również ma lepsze parametry niż u poprzednika, gdyż jej matryca to aż 12 MP. Ją również zlokalizowano w notchu, choć dużo mniejszym i zgrabniejszym. Dodatkowo aparaty wyposażono w tryb Night Mode, który znacząco podnosi jakość zdjęć wykonywanych przy słabym oświetleniu.

Za ten model musimy jednak zapłacić aż 350 dolarów. Nowe produkty nie są może jakąś szczególną rewelacją, ale niektórych z pewnością mogą zainteresować.

T-Mobile

Źródło: T-Mobile.com

You may also like...