Mechaniczna klawiatura dla graczy od EpicGear

Jeśli uważasz, że nadszedł już czas zmiany wysłużonej klawiatury na jakiś nowszy model, a Twym ulubionym zajęciem są gry komputerowe, to tak się składa, że należąca do Geila marka EpicGear przygotowała nowy model mechanicznej klawiatury, przeznaczonej właśnie dla graczy.

DeziMator to urządzenie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu graczom jak największego komfortu podczas wielogodzinnej zabawy, dlatego też jest to klawiatura mechaniczna. Producent wyposażył ją także w regulowane stopki, jak również miękką podpórkę pod nadgarstki pokrytą specjalnym, antypoślizgowym tworzywem.

Dla zwiększenia wytrzymałości sprzętu, DeziMator w 70 procentach wykonany jest z aluminium i posiada 109 mechanicznych klawiszy z przełącznikami Cherry, przy czym producent daje graczom wybór pomiędzy starszym modelem Cherry MX Brown oraz najnowszą wersją Cherry MX Red. Różnica pomiędzy nimi jest taka, że pierwszy model wymaga 60 gram siły nacisku, zaś drugi 45 gram, a więc jest bardziej czuły.

DeziMator posiada 10-kolorowe podświetlenie oraz 5 klawiszy makro. Wyposażono go także w 1000 Hz próbkowanie z możliwością regulacji, wyłączany klawisz Windowsa, 10 konfigurowalnych profilów oraz wejścia do słuchawek i mikrofonu, a także 2-portowy hub USB.

Źródło: Geil.com

You may also like...