Meizu MX3 lepszy od Galaxy S4

Chińskie smartfony już jakiś czas temu dogoniły pod względem jakości wykonania, funkcjonalności i wzornictwa, produkty wielkich koncernów. A teraz zaczynają je przeganiać.

Obecnie najbardziej oczekiwaną słuchawką od producentów z Państwa Środka, jest Meizu MX3. Firma Meizu w Chinach jest niemal tak popularna jak Apple i choć nie jest to gigant tej samej wielkości, to jej smartfony zawsze schodzą na pniu. A teraz jeszcze bardziej umocni swą pozycję, gdyż wkrótce wprowadzi na rynek model Meizu MX3.

Nowy Meizu MX3 to prawdziwa nowinka technologiczna, oferująca łączność NFC oraz wydajny procesor. Jednak największą ciekawostką będzie aż 128 GB wbudowanej pamięci, co sprawia, że Jack Wong, prezes Meizu, już teraz określił swój najnowszy produkt mianem lepszego od Samsunga Galaxy S4.

Dotychczas smartfony posiadały maksymalnie 64 GB pamięci użytkowej, co w dobie coraz szybszego internetu oraz wyższej rozdzielczości filmów, powoli przestaje wystarczać. Dlatego też Meizu w najnowszej słuchawce chce wpakować dwa razy więcej pamięci.

Meizu MX3 będzie też lepszy pod względem oszczędności energii. Dzięki większej ilości pamięci, uda się osiągnąć znacznie mniejsze zużycie energii, co oczywiście wydłuży czas pracy, a każdy posiadacz smartfona dobrze wie jak szybko te urządzenia wyczerpują baterię. Również konfiguracja sprzętowa tego telefonu robi wrażenie, a zapoznacie się z nią tutaj.

Oficjalna prezentacja Meizu MX3 zostanie zorganizowana już 2 września, podczas konferencji Water Cube, która odbędzie się w Pekinie.

Źródło: Anybuying.com

You may also like...