Meizu Note 8 ma ustaloną datę premiery

Jeszcze w tym miesiącu będziemy mieli okazję poznać w pełnej krasie Meizu Note 8. Najnowszy smartfon chińskiej firmy, zostanie pokazany 25 października.

25 października będzie bardzo interesujący, gdyż w tym właśnie dniu dwie chińskie firmy zaprezentują swe produkty. Informowałem wcześniej, że będzie to data premiery modelu Xiaomi Mi Mix 3. Nie jest to jednak jedyny sprzęt, który zostanie wówczas pokazany.

Na ten termin zaplanowano również premierę modelu Meizu Note 8, co potwierdza poniższy obrazek promocyjny. Oficjalna specyfikacja techniczna produktu pozostaje na razie w sferze domysłów. Poniższa reklama sugeruje nam jednak, że smartfon zaoferuje duże możliwości w zakresie fotografii. Możemy z tego wywnioskować, że na jego wyposażeniu znajdą się znacznie lepsze aparaty w porównaniu do poprzednika i zapewne także lepiej dopracowane oprogramowanie.

Z bazy danych TENAA wiemy natomiast, że jego wymiary wyniosą 153.64 x 75.56 x 7.95 mm, zaś masa 168 gram. W gamie kolorystyczne obudowy znajdziemy takie barwy, jak czarny, niebieski, czerwony oraz purpurowy. Każdy nabywca będzie więc mógł sobie wybrać pasującą mu barwę.

Jeśli chodzi o specyfikację, to z przecieków wynika, że wyświetlacz będzie mieć 6-calowi oraz matrycę IPS o rozdzielczości Full HD+ i proporcjach 18:9. Pod maską znajdzie się ośmiordzeniowy procesor 1,8 GHz, wspierany przez 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci flash. Jego modelu nie udało nam się na razie poznać. Bateria będzie natomiast miała pojemność 3600 mA, co miejmy nadzieję wystarczy na cały dzień pracy.

Meizu Note 8

Źródło: Weibo.com

You may also like...