MGS V: The Phantom Pain i PES 2016 na targach gamescom

Spółka Konami Digital Entertainment B.V. ogłosiła planowane przez siebie atrakcje na tegoroczne targi gamescom. Podczas imprezy w Kolonii wydawca zaprezentuje dwa wyczekiwane przez fanów tytuły – Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz PES 2016.

Dzięki Metal Gear Solid V: The Phantom Pain sprzedana w milionach egzemplarzy seria wykonuje ogromny krok naprzód i ustanawia nowy standard dla szpiegowskich gier akcji. W olbrzymim, otwartym świecie gry elementy skradanki, z których ta seria słynie, zostały jeszcze bardziej urozmaicone, a nowe postacie – zarówno przyjaźnie, jak i wrogo nastawione – pomagają opowiedzieć wciągającą historię o zemście, w której główny bohater, Big Boss, po śmierci towarzyszy wyrusza na kolejne pola bitwy. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain w pełni ożywa na ekranie za sprawą realistycznej pogody oraz cyklu dnia i nocy. Gracze muszą dostosowywać swoją taktykę do zmieniających się warunków, czego efektem jest intuicyjna i nieliniowa rozgrywka.

PES 2016 stanowi ukoronowanie dwudziestu lat istnienia serii. Producenci gry postanowili uczcić to osiągnięcie za pomocą nowego hasła „Kochaj przeszłość, graj przyszłością”, zwiastującego powrót do fundamentalnych wartości i wprowadzenie licznych nowych elementów do rozgrywki i warstwy graficznej, które sprawią, że miano najlepszej gry piłkarskiej przylgnie do serii na dobre. Twórcy udoskonalili funkcjonowanie nowoczesnego silnika Fox Engine, pragnąc tchnąć życie w wydarzenia na murawie i dążąc do zapewnienia graczom znakomitej rozrywki. Każdy aspekt gry został udoskonalony, tak aby powstał kolejny wyjątkowy produkt – całkowitej przemianie uległa chociażby Liga Mistrzów.

Najtańsze gry na pc

Grywalne wersje Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz PES 2016 zostaną po raz pierwszy udostępnione szerszej publiczności na tegorocznych targach gamescom. To tytuły, które potrafią rzucić na kolana” – powiedział Martin Schneider, dyrektor naczelny Konami Digital Entertainment B.V. „Na najważniejszej imprezie dla konsumentów na świecie KONAMI zaprezentuje dwie zachwycające gry na konsole obecnej generacji i ponownie udowodni swoje zaangażowanie w dostarczane klientom produktów najwyższej jakości”.

Premiera Metal Gear Solid V: The Phantom Pain przewidziana jest na 1 września, a PES 2016 – na 17 września. Targi gamescom odbędą się w Kolonii w dniach 5-9 sierpnia. Wkrótce pojawi się więcej informacji i szczegółów na temat planów KONAMI. Stoisko KONAMI będzie się znajdować w hali 7.1/B030, a stoisko dla partnerów biznesowych i mediów – w hali 4.2/B011. Tam też będzie można zagrać w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz PES 2016.

Źródło: CDP.pl

You may also like...