Microsoft Edge dostępne także na iOS

Przeglądarka Microsoft Edge, trafiła również na urządzenia mobilne. W tym tygodniu firma udostępniła ją na Androida, a kilka dni później również na platformę iOS.

Microsoft prowadzi ostrą rywalizację na rynku przeglądarek internetowych. Jego Microsoft Edge, która powstała dla systemu Windows 10, właśnie trafiła na urządzenia mobilne.

W tym tygodniu wersja pod Androida wyszła z fazy beta i można ją pobrać z Google Play. Na razie wprawdzie jest to wciąż wersja poglądowa, ale już niedługo powinna pojawić się finalna wersja, z której będzie można korzystać. Dzień później, amerykański gigant wypuścił także wersję pod iOS, którą możecie pobrać z App Store.

Producent wyjaśnia, że mobilna wersja Microsoft Edge oferuje te same funkcje, które znamy z komputerów osobistych. Dzięki temu jest z nami bez względu na to, na którym urządzeniu przeglądamy internetowe strony. Mamy więc takie funkcje, jak synchronizację haseł, historii przeglądania, zakładek itp. Jeśli więc mamy Windows 10 i na komputerze korzystamy z tego narzędzia, to odnajdziemy się w nim również na urządzeniach mobilnych.

Microsoft Edge

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...