Samsung pokazał ekskluzywny telefon z klapką

W2018, to najnowszy produkt Samsunga, który został wczoraj zaprezentowany w Chinach. To luksusowy telefon z klapką, wyposażony w dwa ekrany.

Mimo rosnącej popularności smartfonów, w krajach azjatyckich nadal dużym zainteresowaniem cieszą się telefony z klapką. Samsung pokazał właśnie najnowszy model, który nazywa się W2018.

Nie jest to jednak taki telefon z klapką, które doskonale znamy z naszego rynku. Ten model jest znacznie bardziej ekskluzywny i ma nowoczesne wyposażenie. Jego obudowę wykonano z połączenia szkła oraz metalu, a ma ona wymiary 132.2 x 63,2 mm i masę 247 gram. Tylny panel chroni szkło Gorilla Glass, zaś dwuosiowy zawias łączący połówki telefonu, wykonano ze stopu cynku. Telefon posiada także D-pad oraz numeryczną klawiaturę.

Produkt ma wbudowane dwa wyświetlacze. Przedni w technologii Super AMOLED i rozdzielczości Full HD ma 4,2″ i chroni go Gorilla Glass 5. Wewnętrzny wyświetlacz także ma 4,2″ i również prezentuje obraz w Full HD. Pod maską znajduje się procesor Snapdragon 835 z 6 GB RAM, zaś pamięci użytkowej jest 64 GB lub 256 GB w zależności od wersji sprzętu.

Z przodu telefonu zainstalowano 5 MP aparat, natomiast tylny ma 12 MP i przysłonę f/1.5. Wyposażono go także optyczną stabilizację obrazu, a gdy zdjęcia robione są przy słabszym świetle, przysłona przestawia się n f/2.4, by podnieść ich jakość. Sprzęt dysponuje także dedykowanym przyciskiem do Bixby, czytnikiem linii papilarnych oraz systemem Android 7.1.1 Nougat. Zasila go bateria 2300 mAh.

Samsung W2018 dostępny będzie tylko na rynku chińskim. Jego cena na razie nie została ujawniona.

telefon z klapką

Źródło: Slashgear.com

You may also like...