Microsoft obniża cenę konsoli Xbox One X oraz wielu gier

Już za kilka dni rozpocznie się największa impreza fanów gier wideo, czyli targi E3. Z tej okazji Microsoft postanowił zrobić miły prezent i czasowo obniżył cenę swej konsoli Xbox One X oraz innych produktów.

7 czerwca w Los Angeles rozpoczną się jedne z największych na świecie targów poświęconych grom wideo. Impreza pod nazwą E3, tradycyjnie przyciągnie setki tysięcy graczy, którym wydawcy zaprezentują swe najnowsze produkcje. Będzie można więc zobaczyć co w najbliższych miesiącach trafi na sklepowe półki, a część z nich nawet wypróbować samemu.

Z okazji zbliżającej się imprezy, Microsoft zrobi wszystkim graczom prezent i zapowiedział właśnie największą wyprzedaż tego roku. Do końca bieżącego tygodnia ceny konsol oraz innych usług oferowanych przez amerykański koncern, zostaną mocno obniżone. Dotyczy to popularnych gier, akcesoriów, subskrypcji Xbox Live Gold i Xbox Game Pass, a także konsol.

Dla przykładu 500 GB Xbox One S w czasie trwającej już wyprzedaży kosztuje tylko 199 dolarów. Natomiast wersja z 1 TB dyskiem twardym wyceniona została na 249 dolarów. Z kolei najmocniejszą obecnie konsolę na rynku jaką jest Xbox One X, możemy dostać w cenie 449 dolarów.

Jeśli natomiast interesują Was gry, to również będziecie mogli na tym skorzystać. Ceny niektórych tytułów zostały obniżone aż o 75%. Co ważne nie są to same starocie, lecz także nowości, które niedawno weszły do sprzedaży. W niższych cenach można więc kupić takie tytuły jak Sea of Thieves, PlayerUnknown’s Battlegrounds oraz Monster Hunter World. Za 1 dolara można natomiast kupić subskrypcje do usług Xbox Live Gold i Xbox Game Pass, zaś cen kontrolerów zostały obniżone o 10 dolarów.

Niestety poniższe zniżki dotyczą tylko klientów ze Stanów Zjednoczonych, a z promocyjnych cen można skorzystać na Xbox.com, w Microsoft Store i wybranych sprzedawców.

Xbox One X

Źródło: Xbox.com

You may also like...