Milla Jovovich gwiazdą ekranizacji Monster Hunter

Fanów kultowej serii Monster Hunter, z pewnością ucieszy wieść, że ich ulubiona gra doczeka się wkrótce ekranizacji. Reżyserią zajmie się Paul W. S. Anderson, natomiast główną rolę zagra Milla Jovovich.

Seria Monster Hunter, jedna z najbardziej znanych produkcji Capcomu, towarzyszy nam już od 2004 roku. Przez lata doczekała się wielu gier wydanych na niemal wszystkie liczące platformy, a teraz nadszedł czas na jej ekranizację.

Z najnowszych doniesień wynika, że zdjęcia rozpoczną się już we wrześniu tego roku, natomiast reżyserią zajmie się sam Paul W. S. Anderson, znany m.in., z serii Resident Evil. I podobnie jak w przypadku Resident Evil: The Final Chapter, zdjęcia będą kręcone w Kapsztadzie w Afryce Południowej. Główną rolę zagra natomiast Milla Jovovich, popularna aktorka, którą znamy nie tylko ze wspomnianej serii Resident Evil, ale też wielu innych znanych produkcji.

Budżet nowego projektu wyniesie 60 mln dolarów, zaś jego producentem został Jeremy Bolt, znany m.in., z serii Resident Evil oraz Wyścig Śmierci. Anderson oprócz zasiadania w fotelu reżyseria, będzie też autorem scenariusza. Na razie jest jeszcze zbyt wcześnie by mówić o fabule, więc trudno powiedzieć czy będzie bezpośrednio oparta na popularnej serii, czy też będzie do niej luźno nawiązywać. Data kinowej premiery nowej produkcji także nie jest jeszcze znana, podobnie jak reszta obsady.

Monster Hunter

Źródło: Variety.com

You may also like...