Mophie prezentuje tanie powerbanki

Wiele nowoczesnych smartfonów szybko zużywa baterie, więc warto do nich dokupić jakiś powerbank. Ciekawą ofertę w tym zakresie ma Mophie, które właśnie wprowadza do sprzedaży tanie powerbanki w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nowoczesne smartfony mają duże ekrany o wysokiej rozdzielczości i mocne procesory, więc zużywają energię w błyskawicznym tempie. Jeśli więc mamy zamiar intensywnie je użytkować, wówczas zakup powerbanku jest koniecznością.

Firma Mophie ma w swej ofercie wiele powerbanków i właśnie rozszerza ją o nowe produkty z rodziny Powerstations. Są one szczególnie interesujące, gdyż kosztują o połowę mniej od poprzedników, a dodatkowo wyglądają nowocześnie i elegancko, dzięki metalowym obudowom.

Najtańszym modelem w ofercie jest Powerstations Mini o pojemności 3000 mAh, który kosztuje jedyne 30 dolarów. Jest wystarczający, by jeden raz naładować większość smartfonów z Androidem i prawie dwukrotnie iPhone’a 6s. Można też kupić Powerstations w wersji 6000 mAh, który kosztuje 50 dolarów.

Dla osób potrzebujących więcej energii przewidziano Powerstations XL oraz XXL. Pierwszy z nich ma pojemność 10 000 mAh i kosztuje 70 dolarów, drugi 20 000 i trzeba za niego zapłacić 100 dolarów. Jeśli natomiast posiadamy nowoczesny smartfon z portem USB-C, wówczas powinniśmy kupić Powerstations USB-C. Za 10 000 mAh zapłacimy 100 dolarów.

Są też modele wyposażone we wbudowane kable, a jest to linia Powerstations Plus, która zaczyna się od 4000 mAh za 60 dolarów. Wyposażono je w złącza microUSB oraz Lightning, więc można nimi ładować sprzęt z Androidem i iOS. Dla tych którzy preferują ładowanie bezprzewodowe, firma proponuje obudowy Charge Forces, które mają wbudowane baterie o pojemności 10 000 mAh, a kosztują 100 dolarów.

Wszystkie produkty dostaniecie na oficjalnej stronie producenta.

tanie powerbanki

tanie powerbanki

tanie powerbanki

tanie powerbanki

Źródło: Mophie.com

You may also like...

1 Response

  1. Miki pisze:

    Ja mam taki zwykły powerbank z forever, też był całkiem tani. Ale te wyglądają całkiem kusząco.