Nowa seria Moto G7 będzie liczyła aż cztery modele

Fanów sprzętu Motoroli z pewnością cieszy zbliżająca się prezentacja serii G. Będą jeszcze bardziej zadowoleni z faktu, iż Moto G7 będzie liczyła aż cztery modele.

Należąca do Lenovo Motorola, jakiś czas temu znalazła sobie na rynku niszę, skupiając się na produkcji modeli ze średniej półki. Wychodzi jej to całkiem nieźle, więc co jakiś czas wprowadza nowe modele, tym samym zapewniając stałe zainteresowanie własnym sprzętem.

Już niedługo odbędą się targi MWC 2019, na których producent zaprezentuje całkowicie nową serię G. Dobrą wiadomością jest to, że rodzina będzie liczyła aż cztery nowe modele, co znacznie ułatwi wybór sprzętu, umożliwiając dopasowanie go do własnych preferencji.

Najtańszym i najsłabszym produktem z nowej rodziny będzie Moto G7 Play. Telefon oferowany w cenie 149 euro, otrzyma Snapdragona 632. Nieco droższy ma być Moto G7 Power, za którego przyjdzie nam zapłacić 209 euro. W tym sprzęcie znajdziemy nieco starszego Snapdragona 625, ale za to pojemność jego baterii wyniesie aż 5000 mAh.

Pod względem wzornictwa oba modele są do siebie zbliżone. W ich wyświetlaczach zamontowano notche, natomiast tylny aparat jest pojedynczy. Pod nim zamontowano czytnik odcisków palców, pozwalający odblokować telefon.

Zbliżony wygląd mają również modele G7 oraz G7 Plus. Sercem obu modeli będzie Snapdragon 660, a dodatkowo otrzymają większą powierzchnię ekranu w stosunku do obudowy. W wyświetlaczu znajdzie się również niewielki notch z miejscem dla przedniej kamery, natomiast tylne kamery będą podwójne. Ceny wymienionych modeli nie zostały jeszcze ujawnione, ale na pewno poznamy je w Barcelonie.

Moto G7

Moto G7

Moto G7

Moto G7

Moto G7

Moto G7

Moto G7

Źródło: Mysmartprice.com

You may also like...