Nadchodzi Motorola RAZR 2019. Specyfikację poznamy już w listopadzie

Motorola poinformowała kiedy pokaże swój pierwszy składany smartfon. Prezentacja modelu Motorola RAZR 2019 odbędzie się w Los Angeles już 13 listopada.

Samsung Galaxy Fold już wkrótce będzie miał poważnego rywala, który może odebrać mu klientów. Swój własny składany smartfon przygotowuje bowiem Motorola, a jej nowy sprzęt będzie nawiązywał do legendarnego modelu RAZR. Już za kilka tygodni będziemy mogli oficjalnie go zobaczyć oraz poznać pełną specyfikację techniczną. Producent w oficjalnym zaproszeniu potwierdził bowiem, że jego prezentacja odbędzie się 13 listopada w Los Angeles.

Firma na razie nie zdradziła zbyt wielu szczegółów dotyczących modelu Motorola RAZR 2019. Wszystko co wiemy na jego temat opiera się więc wyłącznie na przeciekach oraz renderach udostępnionych w sieci. Informacje te sugerują obecność dwóch wyświetlaczy, a także procesora Snapdragon 710 SoC. Smartfon będzie też oferowany w wersjach 4/64 GB pamięci lub 6/128 GB. Energii do pracy dostarczy mu natomiast bateria o pojemności 2730 mAh.

Nieoficjalnie mówi się, że składany smartfon Motoroli będzie oferowany w cenie 1500 dolarów. Jeśli informacje okażą się prawdziwe, to sprzęt będzie bardziej atrakcyjny pod względem kosztów zakupu od Samsunga Galaxy Fold.

Motorola Razr

Źródło

You may also like...