Motorola prezentuje najciekawsze funkcje modelu Razr
Zbliżająca się premiera smartfona Motorola Razr sprawiła, że producent wziął się za promowanie sprzętu. Opublikował kilka filmów prezentujących jego najciekawsze funkcje.
6 lutego odbędzie się oficjalna premiera kolejnego składanego smartfona, jakim jest Motorola Razr. Następca kultowego telefonu komórkowego, ma nieco inną konstrukcję niż konkurencyjny Samsung Galaxy Fold lub Huawei Mate X, która nawiązuje do pierwowzoru. Produkt posiada więc dwa wyświetlacze, z których jeden ma 6,2″ i służy jako główny ekran, zaś dodatkowy znajduje się na zewnątrz obudowy. Jego możliwości też są całkiem spore, gdyż nie ogranicza się tylko do prezentacji powiadomień oraz godziny. Może bowiem służyć jako wizjer podczas robienia sobie selfie.
Premiera smartfona już za kilkanaście dni, więc producent rozpoczyna jego kampanię promocyjną. Motorola pokazała właśnie trzy przygotowane materiały, prezentujące obsługę sprzętu oraz jego najciekawsze funkcje.
Na pierwszym z materiałów możemy zobaczyć w jaki sposób działa 6,2″ składany ekran, a także jak go obsługiwać, by nie zniszczyć. Wyświetlacz można bowiem łatwo uszkodzić za pomocą ostrych przedmiotów. Materiał wspomina również, że choć smartfon jest wodoodporny, to na ekranie mogą pojawiać się nierówności, którymi nie powinniśmy się przejmować. Wynikają one bowiem z tego, że ekran ma się zginać.
Producent wspomina również, że na wyświetlacz nie można zakładać żadnych folii ochronnych. Mają one bowiem własny klej, który może uszkodzić powłokę ekranu. Firma radzi też, aby zawsze zamykać telefon, gdy wkładamy go do kieszeni lub torebki, by dzięki temu uniknąć uszkodzenia.
Kolejne materiały prezentują najciekawsze funkcje, takie jak wykonywanie screenshotów, korzystanie z kamery itp. Przedstawiają także funkcjonalność zewnętrznego wyświetlacza oraz głosowe sterowanie funkcjami sprzętu.
Trzecie wideo pokazuje jak działa aparat oraz jakie funkcje dostępne są dla użytkownika. Można na nim zobaczyć także ciekawy tryb, umożliwiający kreatywną edycję filmów, umożliwiający m.in., łączenie ruchomych obiektów ze statycznymi zdjęciami.
Technogadżet w liczbach