Motorola Razr na kolejnych renderach oraz zdjęciu

Coraz lepiej poznajemy wygląd najnowszego modelu Motorola Razr. W sieci pojawiło się kilka kolejnych renderów, a także zdjęcie przedstawiające ten składany smartfon.

W czwartek pokazałem Wam kilka grafik prezentujących wygląd najnowszego smartfona jakim jest Motorola Razr. Nowa wersja kultowego telefonu komórkowego zapowiada się bardzo interesująco, a już za kilka dni odbędzie się jego oficjalna prezentacja.

Motorola Razr

Zanim to jednak nastąpi, możemy zobaczyć sprzęt na kolejnych promocyjnych renderach, które dostarczył nam Evan Blass.

Motorola Razr

Na swym Twitterze opublikował pięć oficjalnych obrazków przedstawiających telefon z różnych kątów.

Motorola Razr

Pierwsze trzy pokazują urządzenie złożone, pozwalając nam lepiej zorientować się w funkcjonowaniu zewnętrznego wyświetlacza. Z przecieków wynika, ze mniejszy ekran posłuży do prezentowania powiadomień, daty i godziny. Dodatkowo pełni funkcję elektronicznego wizjera obsługującego główny aparat.

Motorola Razr

Pozostałe rendery pokazują nam urządzenie rozłożone, które oferuje wówczas wyświetlacz o przekątnej 6,2″. Widzimy na nich dokładniej również notch, umieszczony w górnej części ekranu. W oczy rzuca się również bardzo gruba dolna część obudowy, w której znajduje się mechanizm składania oraz czytnik odcisków palców.

Motorola Razr

Oprócz renderów możemy też zobaczyć jak Motorola Razr wygląda na prawdziwym zdjęciu, zamieszczonym przez jednego z użytkowników portalu Weibo. Prawdopodobnie widocznego na fotografii sprzętu używa jeden z testerów telefonu, co oznaczałoby że urządzenie jest już bardzo bliskie premiery. Widzimy na nich sprzęt w formie rozłożonej, choć nie pokazuje zbyt wielu szczegółów.

Motorola Razr

Źródło

You may also like...