Tak może wyglądać najnowszy składany smartfon Motoroli

W internecie pojawiły się kolejne grafiki pokazujące jak może wyglądać składany smartfon, nad którym pracuje Motorola. Z wyglądu bardzo przypomina projekt Samsunga.

Parę dni temu w sieci przecieki sugerujące, że Motorola planuje wskrzesić popularny niegdyś telefon Moto RAZR. Zgodnie z obecną modą byłby to smartfon ze składanym ekranem. Na początku bieżącego tygodnia mieliśmy okazję zobaczyć patent producenta, prezentujący jak nowy sprzęt może wyglądać.

Naturalnie patent nie jest ostatecznym projektem, więc w sieci zaczynają pojawiać się kolejne grafiki przedstawiające nowy produkt. Kolejny możemy zobaczyć dzięki uprzejmości witryny LetsGoDigital. Strona poskładała kilka renderów w jedną całość, a więc nie jest to przeciek, lecz jedynie wizja tego jaką konstrukcję może mieć nadchodzący sprzęt.

Gdy dokładnie przyjrzymy się poniższym grafikom możemy zauważyć, że Moto RAZR bardzo przypomina projekt Samsunga. Urządzenie składa na środku ekranu niczym książka, z tą różnicą, że wyświetlacz pozostaje na zewnętrz obudowy. Kiedy smartfon jest rozłożony, wówczas uzyskujemy większy ekran, który mógłby nam służyć do czytania, przeglądania stron internetowych lub oglądania filmów. Po złożeniu uzyskujemy natomiast typowego smartfona z ekranem otaczającym przedni i tylny panel obudowy.

Nie możemy wykluczyć, że Motorola zechce pokazać swój składany smartfon podczas MWC 2019. Wówczas będziemy mogli znacznie dokładniej przyjrzeć się jego konstrukcji oraz wyposażeniu.

składany smartfon

Źródło: Letsgodigital.org

You may also like...