myPhone 1075 w sklepach Biedronka

Nawiązując do ogromnego zainteresowania zestawem myPhone 1075, polski producent telefonów komórkowych ponawia ofertę promocyjną w sieciach Biedronka. Od 6 sierpnia, we wszystkich sklepach Biedronka w Polsce, dostępny jest zestaw myPhone 1075 z kartą startową TuBiedronka, za jedyne 89zł.

myPhone 1075 charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą i prostą funkcjonalnością. Od podobnych urządzeń będących w sprzedaży odróżnia go większy, kolorowy wyświetlacz, książka telefoniczna z fotokontaktami, możliwość dowolnej konfiguracji menu użytkownika oraz większa szerokość telefonu, ułatwiająca trzymanie go w dłoni. Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala jest czytelny nawet dla starszych osób. W połączeniu z prostym i obrazkowym menu sprawia, że obsługa tego urządzenia jest intuicyjna i nieskomplikowana.

Z myślą o dojrzałych użytkownikach umieszczono znany z poprzednich urządzeń tej serii przycisk SOS, umiejscowiony na tyle obudowy. Pozwala on tradycyjnie na uzyskanie szybkiego połączenia alarmowego. Możemy skonfigurować aż do pięciu numerów, do których w razie potrzeby trafi stosowna informacja z prośbą o pomoc.

myPhone 1075 został wyposażony w cyfrowy aparat VGA, a wbudowany moduł radiowy FM działa bez konieczności podpięcia słuchawek jako anteny. W urządzeniu znajdziemy też moduł Bluetooth, kalkulator, budzik i organizer.

Telefon posiada baterię o pojemności 900 mAh, która pozwala na przynajmniej 10 dni pracy w trybie czuwania oraz do ok. 4,5 godzin rozmów. W zestawie znajduje się stacja dokująca upraszczająca proces ładowania do właściwego odłożenia telefonu do bazy. W skład zestawu promocyjnego wchodzi karta startowa sieci TuBiedronka, umożliwiająca bezpłatne połączenia w ramach sieci TuBiedronka oraz tanie połączenia do innych operatorów.

Cena zestawu – 89 złotych. Dostępny jest tylko w sklepach sieci detalicznej Biedronka, Ilość zestawów ograniczona. Telefon objęty jest gwarancją producenta.

Źródło: myphone.pl

You may also like...

4 komentarze

 1. Meander pisze:

  Bardzo fajny jest ten model. Głośny, wyraźne klawisze i ekran. Fajny pomysł ze stacją dokującą do ładowania. Polecam babci czy dziadkowi 🙂

 2. eki pisze:

  Wygląda trochę jak Halo2, a tamten model był fajny, prosty, z dobrą baterią i wyraźnymi klawiszami

 3. Anika pisze:

  Nadaje się dla osób starszych, jest prosty w obsłudze i posiada intuicyjne menu. Wyświetlacz też jest bardzo wyraźny

 4. odi33 pisze:

  No telefon raczej dla użytkowników 50+ może też służyć jako telefon stacjonarny. Spełnia wszystkie wymagania w swojej kategorii a cena jest niezła.