myPhone Hammer Plus – pancerny telefon z linii Hammer w Biedronce

Firma myPhone wprowadza na rynek nowy model pancernego telefonu z legendarnej linii Hammer. Telefon myPhone Hammer Plus dostępny jest od dziś, tj. 18 stycznia w sieci sklepów Biedronka na terenie całej Polski.

myPhone Hammer Plus to godny następca swojego poprzednika. Zwiększona wytrzymałość potwierdzona certyfikatem IP67, aparat 2.0Mpx, latarka oraz możliwość obsługi dwóch kart SIM – to tylko część funkcji nowego urządzenia. Telefon jest wstrząso- i wodoszczelny. Zanurzony na głębokość 1m z łatwością przetrwa do 30 minut. Stabilne trzymanie w ręku zapewnia gumowa obudowa z odpowiednim profilem wypustek.
Siłę urządzenia gwarantuje bateria o pojemności 1800mAh. Hammer Plus, zapewnia wielogodzinne rozmowy bez konieczności ładowania. Wyświetlacz LCD o przekątnej 2.2”, gwarantuje przejrzystość kolorów. Wbudowany w urządzenie aparat 2.0Mpx, umożliwia zapisywanie zdjęć w telefonie z ekstremalnych wypraw.

Zobacz tanie smartfony

Telefon wyposażony został w funkcję dual SIM, która pozwala na obsługę dwóch kart w jednym urządzeniu. Hammer Plus obsługuje kartę microSD, która pozwala na zwiększenie pamięci do 32GB. myPhone Hammer Plus zaopatrzony został w kilka niezbędnych narzędzi do codziennego funkcjonowania: radio FM, Bluetooth, internet GPRS, zegar, alarm, kalendarz oraz latarkę.

Sprzedaż urządzenia rusza w dniu dzisiejszym, tj. 18 stycznia i potrwa, aż do wyczerpania zapasów. Telefon dostępnym jest w sklepach sieci Biedronka na terenie całej Polski. Jego cena to 189 pln.

Źródło: myphone.pl

You may also like...

3 komentarze

 1. Mariusz pisze:

  Telefon naprawdę godny polecenia miałem taki służbowy potrafi naprawdę wiele znieść jedyny minus nie typowa ładowarka

 2. cechu pisze:

  Jedno takie zastrzeżenie że nie zdjęciu jest Hammer 2 a nie Hammer Plus 😛
  Ale telefon jak najbardziej godny polecenia, nie do zdarcia

 3. Kal pisze:

  Proszę o poprawienie zdjęcia – to nie Hammer Plus, tylko Hammer 2. A co do samego telefonu całkiem dobry, ulepszona wersja może się sprzedać.