Na Galaxy Fold Lite poczekamy do przyszłego roku

Jeśli liczyliście na to, że wkrótce będziecie mogli kupić Galaxy Fold Lite, to muszę Was zmartwić. Samsung zamierza przenieść premierę tego modelu na przyszły rok.

Po wprowadzeniu na rynek Galaxy Fold oraz Galaxy Z Flip, Samsung zamierza nadal podbijać rynek składanych smartfonów kolejnymi modelami. Największą wadą tego typu sprzętu jest jednak wysoka cena, dlatego koreański koncern miał niezły pomysł, zamierzając zaoferować klientom bardziej przystępny cenowo model Galaxy Fold Lite 4G.

Wygląda jednak na to, że nowy smartfon nie trafi do sklepów tak szybko jak początkowo planowano. Koreańskie media twierdzą bowiem, że producent prawdopodobnie przeniesie jego premierę aż na przyszły rok. Według źródła, jednym z powodów tej decyzji jest rozczarowująca sprzedaż serii Galaxy S20. Firma chce teraz skupić się na tańszych modelach i na razie odłożyć na półkę plany drogich urządzeń.

Oczywiście nie oznacza to, że w tym roku nie zobaczymy żadnych nowych składanych modeli Samsunga. Za kilka miesięcy powinien bowiem trafić do sprzedaży Galaxy Fold 2.

Galaxy Fold Lite

Źródło

You may also like...