Najfajniejsza lodówka świata ma blender, głośniki i ładowarkę

Lato w pełni, przydałoby się więc wybrać na biwak, albo przynajmniej posiedzieć nad jeziorem, ale w takim wypadku potrzebujemy lodówki turystycznej, która schłodzi nam napoje. Jeśli jednak poszukujemy takiego urządzenia, to lepiej kupić jej gadżeciarską wersję o nazwie Coolest.

Coolest to bez wątpienia najfajniejsza turystyczna lodówka jaka istnieje. Autorem tego projektu jest Rynan Greepper, któremu tysiące facetów z całego świata chętnie by podziękowało za tak niezwykły gadżet. Musicie bowiem wiedzieć, że Coolest nie jest zwykłą lodówką, lecz wielofunkcyjną.

Urządzenie posiada nie tylko wbudowaną latarkę, która pozwoli nam przyrządzić drinki nawet nocy, lecz także zapewnia narzędzia do ich przyrządzania, czyli w tym wypadku blender. Oczywiście jak na imprezowy sprzęt przystało, otrzymujemy także wbudowany głośnik z Bluetooth, więc możemy zapuścić muzę z naszego smartfona. A gdy wyczerpie się w nim bateria i muza przestanie grać, także nie jest to problemem ze względu na wbudowany w lodówkę bank energii, który pozwoli nam go naładować.

Aby Coolest pojawiło się na rynku, projektant potrzebuje wsparcia w postaci 50 tysięcy dolarów, które chce zebrać na Kickstaterze. W zasadzie chciał tyle zebrać, ale jak już wspomniałem gadżet pokocha każdy facet, dlatego Ryan został wsparty kwotą ponad 4 milionów dolarów!

A to oznacza, że lodówka wkrótce pojawi się na rynku i kosztować będzie 185 dolarów.

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...