Motoryzacyjna stacja dokująca do iPhona 5

Wiele już widziałem stacji dokującej do smartfonów, w tym także najdroższą na świecie, zaprojektowaną przez samego Jean Michele-Jarre’a. Jednak ta, jest zdecydowanie najpiękniejsza.

Jest to bardzo szczegółowo wykonany model samochodu Mini Cooper, który pełni rolę nie tylko stacji dokującej, ale też radia. Gadżet współpracuje z iPhonem 5, iPodem oraz iPodem Touch i oczywiście posiada wbudowane głośniki. I to nie byle jakie pierdziawki. W przednich kołach zainstalowano dwa głośniki po 5 W, natomiast w podłodze auta znalazł się 10 W subwoofer.Dodatkowo w przedniej szybkie znajduje się ekranik LCD w rozmiarze 6,1 x 2,4 cm, pokazujący takie informacje, jak aktualny czas, a także który utwór jest obecnie odtwarzany. Stacja dokująca posiada też tuner FM oraz złącze mini-jack, jak również port USB, którym możemy podłączyć inny odtwarzacz MP3.

Samo złącze stacji dokującej ukryte jest pod szyberdachem auta, a jej funkcjami możemy sterować z pilota.

Jeśli ktoś chciałby sobie taki gadżet kupić, to spieszę donieść, że musi mieć 120 Euro, bowiem tyle właśnie kosztuje. Można go nabyć w kolorze białym, czarnym lub czerwonym.

Źródło: Proidee.de

You may also like...