Zack Nelson testuje wytrzymałość modelu iPhone 8

Właściciel kanału JerryRigEverything, przeprowadził test najnowszego smartfona iPhone 8. Telefon okazał się bardzo wytrzymały na tortury, którym go poddano.

Wczorajsza premiera modelu iPhone 8 sprawiła, że w sieci zaczynają pojawiać się pierwsze testy nowego modelu. Jeden z pierwszych przeprowadziła witryna iFixit, sprawdzając konstrukcję sprzętu i poziom trudności jego samodzielnej naprawy.

Za telefon zabrał się również Zack Nelson, właściciel kanału JerryRigEverything, który tradycyjnie poddaje je torturom. Zack sprawdza wytrzymałość na zarysowania, ogień oraz zginanie obudowy. Testy te są szczególnie interesując w przypadku nowego produktu Apple, który ma szklaną obudowę.

Przedni panel telefonu chroniony jest szkłem Gorilla Glass 5, które sprawia, że da się je porysować dopiero narzędziem o 6 poziomie skali twardości Mohsa. Innymi słowy, noszenie go w kieszeni z kluczami, nie stwarza ryzyka porysowania ekranu. To samo jest w przypadku szkła chroniącego tylny aparat. Co ciekawe nie oparło się ono piaskowi oraz cząsteczkom kurzu.

Szkło na tylnym panelu również dobrze chroni przed rysami, a dodatkowo wzmacnia strukturalną integralność sprzętu. Dzięki temu nie da się go zgiąć.

Trzeba jednak pamiętać, że jest to jednak tylko szkło, więc jest bardzo wrażliwe na uderzenia w wyniku upadków. Lepiej więc nie upuszczać telefonu na ziemię, gdyż może się to skończyć kosztowną naprawą.

iPhone 8

Źródło: YouTube.com

You may also like...