Nieoficjalna specyfikacja Galaxy Note 9

Samsung szykuje się do prezentacji najnowszego flagowca Galaxy Note 9. Tymczasem internetowe źródła wciąż dostarczają nam przecieki dotyczące tego sprzętu. Najnowsze prezentują nieoficjalną specyfikację techniczną.

Galaxy Note 9, który jesienią trafi do sprzedaży, będzie mieć niewątpliwie bardzo trudne zadanie. W tym czasie na rynku pojawi się bowiem wiele nowych i mocnych smartfonów, które mogą podebrać Samsungowi klientów. Producent musi więc zapewnić odpowiednio mocną specyfikację swego sprzętu.

Media dostarczyły nam najnowsze przecieki dotyczące wyposażenia nowego smartfona. Informacje naturalnie nie są potwierdzone, ale pozwalają nam zorientować się co znajdzie się na pokładzie flagowca. Mówią one m.in., o 6,3-calowym wyświetlaczu Super AMOLED o rozdzielczości 2960 x 1440 pikseli. Nie wiadomo czy pod ekranem znajdzie się czytnik linii papilarnych. Przecieki mówią o umiejscowieniu tego elementu na tylnym panelu, ale nie można wykluczyć, że Samsung zdecyduje się na nowocześniejsze rozwiązanie. Firma wprawdzie pracuje nad nim już od jakiegoś czasu, lecz dotąd z niego nie skorzystała ze względu na niedoskonałości technologiczne.

Jeśli chodzi o procesory, to istnieje pewna rozbieżność. W europejskiej wersji pojawi się Exynos 9810 lub Exynos 9 Octa 9820. W amerykańskiej może znaleźć się Snapdragon 845 lub nowszy 855. Pamięci operacyjnej będzie 6 GB, natomiast użytkowej w zależności od wersji 64 – 256 GB.

Wielką niewiadomą pozostaje też bateria. Źródło sugeruje 3850 lub 4000 mAh. Najnowsze plotki sugerują większą pojemność, ale rzecz jasna nic nie jest jeszcze przesądzone.

Pamiętajmy rzecz jasna, że powyższe informacje nie są oficjalne. Dopóki więc producent ich nie potwierdzi, nie należy ich traktować jako ostateczną specyfikację nowego smartfona.

Galaxy Note 9

Źródło: Slashear.com

You may also like...