Kolejny trailer Bonda promuje najnowszą Nokię

Najnowszy zwiastun filmu No Time To Die o przygodach Jamesa Bonda, promuje kolejny smartfon HMD Global. Prawdopodobnie będzie to Nokia 8.2 5G.

W tym tygodniu pojawiła się smutna wiadomość dla fanów przygód Jamesa Bonda. Wiemy już, że z powodu koronawirusa premiera najnowszej produkcji zatytułowanej No Time To Die, będzie poważnie opóźniona. Do kin wybierzemy się więc dopiero jesienią, czyli kilka miesięcy później niż pierwotnie zakładaliśmy.

Nie jest żadną tajemnicą, że filmy o agencie 007 zawsze pełne były lokowania najróżniejszych produktów i najnowsza odsłona nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Kilka dni temu HMD Global potwierdziło, że w kolejnym Bondzie pojawi się jej pierwszy smartfon z modemem 5G. Nie wiemy dokładnie jaki będzie to model, lecz najnowszy zwiastun filmu pozwala zobaczyć nadchodzący sprzęt. Widać na nim jak główny bohater rozmawia przez telefon, który nie miał jeszcze oficjalnej prezentacji.

No Time To Die

Pojawiają się jednak nieoficjalne pogłoski które sugerują, że będzie to Nokia 8.2 5G, której premiera odbędzie się 19 marca w Londynie. Nowy sprzęt otrzyma ponoć Snapdragona 765G, a także potrójny aparat główny oraz zlokalizowany pod nim czytnik odcisków palców.

No Time To Die

Nie będzie to bynajmniej jedyny smarfon fińskiej firmy, który pojawi się w Bondzie. Bohaterowie produkcji mają używać również modeli Nokia 7.2 oraz Nokia 3310 4G.

Źródło

You may also like...