Node marzeniem każdego posiadacza sprzętu Apple

Inżynierowie z firmy ILOVEHANDLES opracowali urządzenie o nazwie Node, które spodoba się każdemu użytkownikowi sprzętu Apple. Jest to podwójna ładowarka ze złączem Lightning.

Użytkownicy sprzętu Apple, posiadający więcej niż jedno urządzenie tej firmy wiedzą, że ich ładowanie może być nieco uciążliwe. Robi się bowiem plątanina kabli, a dodatkowo trzeba zapewnić kilka gniazdek, jeśli ładujemy je w tym samym czasie. Rozwiązaniem tego problemu może być nowy gadżet firmy ILOVEHANDLES.

Jest to niewielka przejściówka w kształcie krzyża, wyposażona w cztery złącza Lightning: dwa męskie i dwa żeńskie. Dzięki temu możemy podłączyć ładowarkę równocześnie do dwóch różnych urządzeń i ładować je w tym samym czasie. Możemy też podpiąć do naszego iPada lub iPhone’a ładowarkę, a także słuchawki lub cokolwiek innego ze sprzętu Apple, co akurat posiadamy.

Niestety Node jest sprzętem opracowanym tylko do ładowania, więc nie da się w taki sam sposób przenosić danych. Wówczas bowiem będzie to działać tylko z jednym urządzeniem na raz.

Gadżet pojawi się w sprzedaży już 15 marca i będzie kosztował około 20 dolarów. Można go będzie kupić bezpośrednio na stronie producenta.

Node

Node

Node

Źródło: Ilovehandles.com

You may also like...