Nowy system alarmowy Netamo ochroni dom bez dodatkowych opłat

Netamo zaprezentowało nowy system alarmowy Smart Alarm System. Produkt zapewni kompleksową ochronę naszego domu bez konieczności płacenia abonamentu.

Na rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych systemów alarmowych wyposażonych w inteligentne rozwiązania. Przy pomocy zaawansowanej technologii potrafią rozpoznawać twarze, rejestrować tablice rejestracyjne i odróżniać człowieka od zwierzęcia.

Problem w tym, że pełne wykorzystanie wszystkich funkcji wymaga opłacania abonamentu, który do niskich nie należy. Owszem, bezpieczeństwo naszego domu nie ma ceny, ale istnieją równie użyteczne rozwiązania, z które nie musimy dodatkowo płacić. Jedno z nich pokazała firma Netamo, a nazywa się ono Smart Alarm System.

Jest to kompleksowy system alarmowy składający się z kamery monitoringu, czujników ruchu zakładanych na drzwi i okna oraz syreny alarmowej. Komponenty te pozwolą wykrywać ruch w miejscach, w których nie powinno go być. Zarejestrują też wibracje na drzwiach i oknach, mogące sugerować, że ktoś przy nich majstruje. A gdy wykryje intruza, wówczas uruchamiana jest głośna syrena o natężeniu 110 dB.

Netamo

Kamera zestawu posiada funkcję rozpoznawania twarzy, by określić czy widziana osoba jest domownikiem, czy też obcym. Wykrycie nieznanej twarzy spowoduje powiadomienie właściciela. Na swój smartfon otrzyma wówczas zdjęcie oraz film osoby, która uruchomiła alarm. Zarejestrowane nagrania mogą być zapisywane na karcie pamięci microSD lub przesyłane na serwer FTP, albo konto Dropboxa.

Atutem zestawu jest brak konieczności opłacania subskrypcji, aby można było korzystać ze wszystkich jego funkcji. Nie musimy więc ponosić dodatkowych opłat za korzystanie ze sprzętu.

Netamo Smart Alarm System jest już dostępny w sprzedaży w cenie 329 funtów za cały komplet. A można go zakupić bezpośrednio na stronie producenta.

Netamo

Źródło

You may also like...