Nokia wydaje Cinemagraph dla starszych telefonów Lumia

Nokia w ubiegłym roku wprowadziła na rynek kilka ciekawych aplikacji fotograficznych, przeznaczonych dla systemu Windows Phone 8, działającym na takich urządzeniach, jak Lumia 920. Wśród aplikacji była aplikacja Cinemagraph, która pozwala użytkownikom stworzyć krótki animowany klip wewnątrz części obrazu.

Teraz firmaa ogłosiła, że właściciele starszych smartfonów Lumia z systemem Windows Phone 7.8 będą mogli uzyskać aplikację Cinemagraph w sklepie Windws Phone. Jest ona dostępna za darmo dla właścicieli Lumia 900, 800 i 710. Osoby, które posiadają Lumia 610 i 510 będą mogli pobrać Cinemagraph w ciągu najbliższych tygodni.

W tym samym czasie, Nokia oferuje także pewne zaktualizowane aplikacje Camera Extras, teraz dla wszystkich starszych smartfonów Lumia. Nowe wersje dodają funkcje, które zostały wprowadzone po raz pierwszy do systemu smartfonów Lumia Windows Phone 8. Zawiera tryb zdjęć seryjnych, który pozwala na zrobienie szybkiej serii zdjęć. Następnie aplikacja nie tylko pozwala wybrać najlepsze zdjęcie, ale także szybko usuwa niepożądaną część obrazu.

Źródło: Neowin

You may also like...