Nowe drony Goclever wchodzą do sprzedaży

Goclever wprowadza do sprzedaży dwa nowe drony. Są to bardzo szybki Predator FPV PRO oraz bardzo kompaktowy Transformer FPV. Oba modele dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Od paru lat, jednym z najbardziej popularnych prezentów gwiazdkowych są drony. W tym roku zapewne nie będzie inaczej, dlatego firma Goclever, wprowadziła do sprzedaży dwa nowe modele. Są to Predator FPV PRO oraz Transformer FPV.

Podniebni akrobaci

Predator FPV PRO to sprzęt przeznaczony dla osób początkujących, które nie opanowały jeszcze w pełni sztuki sterowania. Urządzenie o rozpiętości ramion 50 cm i zasięgu 150 m jest wyjątkowo trwałym i stabilnym dronem. Może poruszać się z prędkością nawet 40 km/h, zaś trzy baterie o pojemności 2000 mAh każda, pozwalają na 30-minutowy lot.

Predator pozwala też filmować z powietrza. Ma bowiem kamerę HD Wi-Fi FPV ze slotem na karty microSD, umożliwiającą podgląd obrazu w czasie rzeczywistym oraz rejestrowanie zdjęć i filmów. Platforma, do której przymocowana jest kamera, może być sterowana za pomocą pilota w płaszczyźnie pionowej. Dodatkowo jej mocowanie pozwala na łatwy montaż innych kamer oraz poduszek Shock Proof. Stabilizują i chronią przed wstrząsami przy upadku.

drony

Goclever Drone Transformer FPV to urządzenie o wymiarach 41 cm x 41 cm x 9,5 cm, które rozpędzi się do 30 km/h. Jest składany, więc można go łatwo transportować, chowając np. w plecaku. Zasilają go trzy baterie 850 mAh, na których polatamy 24 minuty, a zasięg kontrolera wynosi 100 m. Ten model także posiada kamerę o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli/30 fps, która robi również zdjęcia.

Drony szybkie i zwrotne

Posiadacz dronów nie musi się przejmować ryzykiem ich zniszczenia. Oba modele mają 6-osiowy żyroskop, gwarantujący stabilność lotu podczas wietrznej pogody. Trzy tryby czułości sterowania (30%, 60% i 100%) pozwalają dostosować parametry lotu do siły wiatru i umiejętności pilota. Po włączeniu ostatniego trybu, drony nabierają dużej zwinności i mogą
być wykorzystywane do wyścigów lub akrobacji.

4-kanałowy pilot zapewnia dużą precyzję lotu, zaś widoczność drona poprawiają diody LED. Przyda się także funkcja automatycznego powrotu do miejsca startu, aktywowana w przypadku utraty kontroli.

Producent oferuje także mobilną aplikację Goclever, kompatybilną z Androidem i iOS. Dzieki niej możemy połączyć się z dronem i uzyskać na żywo podgląd z jego kamery. Dodatkowym atutem sprzętu są zapasowe śmigła oraz osłony, więc szybko go nie zniszczymy.

Drony Goclever dostępne są już w sklepach internetowych, w komplecie z pilotem, akumulatorami i kablem USB do ich ładowania. Drone Predator FPV PRO jest dostępny w cenie 649,00 PLN, a Drone Transformer FPV w cenie 349,00 PLN. Jeśli natomiast poszukujecie innych modeli dronów, to w tym sklepie znajdziecie ich szeroki wybór.

Źródło: Goclever

You may also like...