Nowe elektryki Himiway zaspokoją różne potrzeby

Himiway pokazało trzy nowe rowery elektryczne na tegoroczny sezon. Modele Pony, Rambler i Rhina nadają się do jazdy po mieście, a także na weekendowe wypady po bezdrożach.

Robi się coraz cieplej, więc za chwilę wyciągniemy z piwnic oraz garaży nasze rowery, by dojeżdżać nimi do pracy i szkoły. Kto nie chce męczyć się codziennym pokonywaniem kilku kilometrów za pomocą własnych mięśni, może sięgnąć po elektryka. Producenci e-bike’ów zaczynają już wprowadzać do sprzedaży modele na nadchodzący sezon, a wśród nich jest także marka Himiway.

Rowery do różnych zadań

Producent zaprezentował właśnie trzy nowe modele Himiway Pony, Himiway Rambler oraz Himiway Rhino o różnym przeznaczeniu. W nowej linii znajdziemy klasyczny jednoślad stworzony do jazdy po mieście oraz weekendowych wypadów na łono natury. Jest też niewielki składak zaprojektowany na dojazdy do pracy lub szkoły, a także solidniejszy model do długich wycieczek.

Pony to rower, którym sprawnie dojedziemy do naszej pracy, ważący 15 kg i wytrzymujący obciążenie do 109 kg. Dzięki małym rozmiarom jest łatwy w transporcie. Natomiast 300 W silnik pozwala rozpędzić się do 26 km/h, a bateria wystarczy na pokonanie 32 km na jednym ładowaniu.

rowery
Źródło: Himiway

Rambler to także model stworzony do jazdy po mieście, którym możemy również wyskoczyć na zakupy i przywieźć je do domu na tylnym bagażniku. Dysponuje 500 W silnikiem generującym 62 Nm momentu obrotowego, a 720 Wh bateria wystarczy na przejechanie 89 km.

rowery
Źródło: Himiway

Rhino to sprzęt stworzony do jazdy po bezdrożach, w którym zamontowano amortyzowany widelec przedni. Dysponuje potężnym 1000 W silnikiem z 85 Nm momentem obrotowym, umożliwiającym rozpędzenie się do 45 km/h. Natomiast dwie 48 V 15 Ah baterie o pojemności 1405 Wh pozwalają pokonać dystans 160 km.

rowery
Źródło: Himiway

Rowery dostępne są na stronie producenta i aktualnie można je dostać w promocji. Ich ceny rozpoczynają się od 499 dolarów, a kończą na 2999 dolarów za najdroższy model.

Jeśli potrzebujecie tańszego elektryka, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń. #reklama

You may also like...