Nowe powerbanki TP-Link naładują nasz sprzęt w każdych warunkach

Firma TP-Link wprowadza na polski rynek dwa nowe powerbanki. Oferują pojemność 10 000 i 20 000 mAh i posiadają wbudowany system szybkiego ładowania.

Nasze elektroniczne gadżety pochłaniają dużo energii, a wiele z nich używamy poza domem. Gdy wyczerpie się w nich bateria, nie zawsze mamy możliwość jej podładowania z gniazdka elektrycznego. Warto więc zawsze mieć przy sobie powerbank. Dzięki niemu nawet gdy będziemy na biwaku, nie musimy rezygnować z korzystania ze smartfona lub odtwarzacza MP3.

Firma TP-Link zaprezentowała właśnie dwa nowe powerbanki TL-PB10000 oraz TL-PB20000, które poratują nas w kryzysowych sytuacjach. Pierwszy z nich ma baterię o pojemności 10000mAh i pozwala na trzy, czterokrotne naładowanie smartfona. Drugi z nich wyposażono w akumulator o pojemności aż 20000mAh, co pozwoli naładować przeciętny smartfon nawet osiem razy. Oba zamknięto w lekkiej i eleganckiej obudowie, wykonanej z wysokiej jakości tworzywa.


Produkty świetnie sprawdzą się w podróży. Dwa porty pozwalają ładować równocześnie dwa różne urządzenia. Producent zastosowań też rozwiązanie, które pozwala na równoczesne ładowanie powerbanków oraz podłączonych do nich urządzeń.. Dodatkowo większe napięcie pozwala nam znacznie szybciej ładować podpięte do nich smartfony. Producent deklaruje, że uzupełnienie baterii iPhone’a XS do 80% zajmuje tylko godzinę.

Sprzęt jest przy tym w pełni bezpieczny, gdyż producent wyposażył je w systemy ochrony przed zwarciami, przepięciami oraz nadmiernym rozładowaniem i naładowaniem. Kontrolują moc dostarczaną ładowanemu urządzeniu, zapewniając jego bezpieczeństwo. Mają też zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Ceny mniejszego modelu zaczynają się w polskich sklepach od 70 zł. Za większą wersję musimy zapłacić około 170 zł.

powerbanki

powerbanki

Źródło

You may also like...