Samsung premiuje zakup Galaxy Watch Active 2 darmową ładowarką

Samsung rozpoczął przedsprzedaż nowego smartwatcha Galaxy Watch Active 2. Każdy kto zdecyduje się go zamówić już teraz, otrzyma za darmo ładowarkę Samsung Duo Pad.

Już za kilkanaście dni, do polskich sklepów trafi najnowszy smartwatch koreańskiej marki jakim jest Galaxy Watch Active 2. Producent od dziś uruchomił przedsprzedaż nowego modelu, która potrwa do 19 września. Każdy klient, który w tym czasie zdecyduje się zamówić sprzęt, może liczyć na bardzo atrakcyjny bonus. Otrzyma bowiem całkowicie za darmo bezprzewodową ładowarkę Samsung Duo Pad.

Aby skorzystać z oferty, musimy nabyć smartwatch u jednego z wybranych autoryzowanych sprzedawców. Powinniśmy też najpóźniej do 1 października zgłosić udział w promocji, wypełniając specjalny formularz.

Galaxy Watch Active 2 to stylowy smartwatch o nowoczesnej stylistyce, wyposażony w wiele użytecznych funkcji. Zegarek monitoruje poziom stresu, jakość snu a także aktywność fizyczną. Umożliwia ręczne śledzenie 40 rodzajów aktywności fizycznej. Dodatkowo siedem z nich jest monitorowanych w pełni automatycznie i nie musimy ich wybierać z menu sprzętu. Fanom biegania spodoba się natomiast ulepszona funkcja Trener Biegania. Pozwala m.in. monitorować tempo biegu w czasie rzeczywistym i korzystać z siedmiu programów pomocnych przy osiąganiu wyznaczonych celów.


Sprzęt jest nie tylko funkcjonalny, ale też bardzo ładny. Koperty w rozmiarach 40 i 44 mm, dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza wykonana z aluminium połączona jest z paskiem z fluoroelastomeru. Drugą natomiast stworzono z nierdzewnej stali, a skórzany pasek sprawia, że zegarek świetnie pasuje do modnego garnituru. Oczywiście paski są wymienne, więc możemy dobrać wariant, który będzie nam odpowiadał. Zaś dzięki opcjonalnym tarczom, możemy nadać sprzętowi bardziej indywidualnego charakteru.

Oferta jest ważna do 19 września lub wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje, regulamin promocji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na tej stronie.

Galaxy Watch Active 2

Źródło

You may also like...